خانه

NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD

نمایه شرکت

چین NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD نمایه شرکت 0

 

Nide در سال 2007 تاسیس شد ، شرکتی است که در زمینه تولید موتورهای برقی فعالیت می کند و خدمات یک مرحله ای را برای مشتریان خود ارائه می دهد.

 

نید سه بخش اصلی تجارت دارد.

motor manfacturing production assembly line suppliers and manufacturers

 

تجارت اصلیارائه انواع مختلفی از ماشین آلات تولید موتور از جمله ایستاده در امتداد دستگاه ، خط کاملاً خودکار برای آرماتور و تولید استاتور و خط مونتاژ موتور است.بخش دوم تهیه طیف گسترده ای از اجزای حرکتی مانند کموتاتور ، یاطاقان توپ ، برس برس کربن ، کاغذ عایق ، شافت ، آهنربا ، پنکه ، کاور موتور و غیره است.بخش سوم ارائه پشتیبانی فنی و مشاوره ، پشتیبانی از پروژه و خدمات نوبت دهی برای برخی از تولیدات موتور است.

 

نید دارای پنج شرکت وابسته است

چین NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD نمایه شرکت 2

شرکت تجهیزات مکانیکی 1.Ningbo Nide ، با مسئولیت محدود - دفتر مرکزی
2.Jiangsu Nide اتوماسیون شرکت فناوری ، با مسئولیت محدود - القاء دستگاه تولید استاتور موتور ، خط مونتاژ موتور
3.Zhejiang Nide شرکت اتوماسیون هوشمند ، با مسئولیت محدود - BLDC ماشین تولید استاتور ، دستگاه سفارشی
4.Jiangsu Xiandian شرکت مکانیکی ، با مسئولیت محدود - دستگاه تولید آرماتور

5.Ningbo Haishu Nide شرکت بین المللی ، با مسئولیت محدود - قطعات موتورخدمات پشتیبانی فنی و چرخشی ساخت موتور.

 

با خدمات خوب ، فلسفه بی نظیر ، تیم حرفه ای و کیفیت قابل اعتماد ، به تدریج اعتماد جهانی مشتریان را جلب می کنیم.ما به طور مستقیم و غیرمستقیم محصولات خود را به بیش از 40 کشور جهان از جمله آلمان ، انگلیس ، اسپانیا ، ایتالیا ، ترکیه ، برزیل ، آرژانتین ، مکزیک ، ایران ، هند ، ویتنام و ... عرضه می کنیم. در بین مشتریان ، بسیاری از آنها مشهور جهان هستند. شرکتها

 

در بازار بین المللی ، Nide پیشرو در زمینه تولید ماشین آلات تولید موتور از چین است.


نید - فقط برای آسان ، هدف ما نه تنها آسان تر ساختن موتور ، بلکه اعتصاب برای آسان تر کردن زندگی است.

 

شرکت تجهیزات مکانیکی 1.Ningbo Nide ، با مسئولیت محدود-www.nide-group.com

چین NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD نمایه شرکت 3

واقع در منطقه سلام فناوری در شهر نینگبو ، قطب صنعتی چین و با بهره گیری از تیم فنی و تجاری قوی ، شرکت تجهیزات مکانیکی نینگبو نید با مسئولیت محدود بر روی تحقیق و توسعه ، بازاریابی و فروش ، کنترل کیفیت و خدمات پس از ماشین آلات که توسط کارخانه های وابسته به آن (Jiangsu Nide Automation Tech Co.، Ltd و شرکت مکانیک جیانگ سو Xiandian شرکت با مسئولیت محدود تولید می شود.

 

جدای از ماشین آلات در منازل که با سیستم کیفیت و خدمات آن کنترل می شود ، برخی از ماشین های کمکی برون سپاری از برخی تولید کنندگان حرفه ای دیگر برای مشتریان خود نیز تهیه می کنند.هدف کاهش کار اضافی مشتریان و عاری از نگرانی های مربوط به کیفیت است.

 

Nide دارای دفاتر هند ، برزیل ، کره ، ترکیه و آرژانتین است ، کار خالص فروش و خدمات به ما این امکان را می دهد که به راحتی و به سرعت و به راحتی به مشتریان در سراسر جهان دسترسی و ارائه دهیم.قابلیت اطمینان ، مسئولیت پذیری و واکنش سریع به نید کمک می کند تا اعتماد به نفس مشتریان در سراسر جهان را به صورت محرمانه جلب کند ، تاکنون نید بیش از 40 کشور جهان مانند آلمان ، ایتالیا ، اسپانیا ، فرانسه ، ترکیه ، هند ، برزیل ، ویتنام ، مکزیک ، محصولات خود را به مشتریان خود عرضه کرده است. آژانس ، ایالات متحده ، و غیره ، بسیاری از مشتریان پیشرو در این زمینه هستند.

 

آرزوهای ما این است که بسته کامل راه حل بهینه در تولید موتور را به مشتریان خود ارائه دهیم.

 

2.Jiangsu Nide اتوماسیون شرکت فناوری ، با مسئولیت محدود

چین NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD نمایه شرکت 4

واقع در سوژو ، مساحت کارگاه 9000 متر مربع ، با 102 کارمند ، شرکت جیسانو نود اتوماسیون-فناوری ، با مسئولیت محدود به طور عمده ایستاده تولید در امتداد دستگاه و خط کاملاً اتوماتیک برای استاتور موتور القایی ، دستگاه سیم پیچ موتور BLDC ، ماشینهای تولید روتور خارجی ، خط مونتاژ روتور ، خط مونتاژ موتور و سایر دستگاه یا خط تولید سفارشی.

 

این محصولات عمدتاً برای موتور القایی تک و سه فاز ، موتور پمپ آب ، موتور ماشین لباسشویی ، موتور هوا ، موتور فن ، موتور فشرده سازی ، موتور دوچرخه برقی ، موتور BLDC ، سرو موتور ، موتور برقی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. محصولات CE تأیید شده اند.

 

با اجرای دقیق سیستم ISO 9001 ، مجهز به تجهیزات ماشینکاری با دقت بالا ، از محصولات ما اطمینان حاصل می کنیم که نیازهای دقیق مشتریان را برآورده سازند.

 

شرکت اتوماسیون هوشمند هوشمند 3.Zhejiang Nide ، با مسئولیت محدود -www.nide-ai.com

چین NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD نمایه شرکت 5

شرکت اتوماسیون هوشمند ژجیانگ نید ، با مسئولیت محدود ، که کاملاً متعلق به Ningbo Nide است

شرکت تجهیزات مکانیکی ، با مسئولیت محدود ، نشسته در قطب صنعتی نینگبو ، به طور عمده در

آخرین فن آوری سیم پیچ و مونتاژ برای انواع موتور BLDC ، از جمله سنگ در امتداد

دستگاه و خط کاملاً اتوماتیک.در ضمن ، ما همچنین مقداری غیر استاندارد را سفارشی می کنیم

ماشین آلات برای پاسخگویی به نیازهای مشتری در زمینه تولید موتور.

 

سیستم کنترل کیفیت دقیق ، به همراه تیم فنی قوی به ما این امکان را می دهد تا قابل اطمینان را ارائه دهیم

ماشین آلات به مشتریان

 

فلسفه " خدمات ، حرفه ، سریع ، صادقانه"به ما کمک کنید تا مشتری را جلب کنیم.

پنهان - فقط برای آسان، سعی کنید نه تنها ساخت موتور آسان تر ، بلکه مشتری آسان تر شود ،

بلکه اعتصاب برای زندگی آینده آسان تر!

 

شرکت مکانیکی 4.Jiangsu Xiandian ، با مسئولیت محدود

چین NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD نمایه شرکت 6

 

واقع در Hengshan Qiao منظره ، Changzhou ، استان جیانگ سو ، و با مساحت 15000 متر مربع ، Jiangsu Xiandian شرکت مکانیکی ، با مسئولیت محدود در تخصص است میکرو موتور (دستگاه سری ، ماشین دی سی) تولید ماشین آلات تولید آرماتور.ما طیف کاملی از پایه ایستاده تولید آرماتور را در کنار ماشین ها و خط مونتاژ کاملاً اتوماتیک آرماتور ، مانند دستگاه فشار دادن شافت ، دستگاه عایق بندی کاغذ عایق بندی ، دستگاه سیم پیچ آرماتور ، دستگاه قرار دادن گوه ، دستگاه فیوز اتومبیل ، ماشین تراش کاری کمتری ، دستگاه تعادل آرماتور ، آزمایش آرماتور تولید می کنیم پانل ، دستگاه سیم پیچ استاتور و غیره

 

محصولات ما به طور عمده در لوازم خانگی ، اتومبیل ، ابزار قدرت ، و غیره اعمال می شود. در زمینه ماشین آلات تولید آرماتور ، شرکت ما یکی از تولید کنندگان پیشرو در چین است ، و به طور موفقیت آمیز "تصدی سلام فناوری" توسط دولت اعطا می شود.

 

ما در حال حرکت به جلو هستیم ...

 

5.Ningbo Haishu Nide شرکت بین المللی ، با مسئولیت محدود -www.nide-international.com

چین NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD نمایه شرکت 7

 

نشستن در شهر ساحلی زیبا - نینگبو ، با بهره گیری از قطب صنایع پیشرفته ، زنجیره تأمین مناسب و حمل و نقل مناسب ، و ادغام تیم حرفه ای با تجربه تولید موتور غنی ، شرکت بین المللی Ningbo Haishu Nide International با مسئولیت محدود بر تهیه انواع مختلفی از قطعات موتور به مشتریان.

 

این محصولات شامل رفت و آمد ، یاتاقان توپ ، شافت ، برس کربن ، کاغذ عایق ، محافظ حرارتی ، آهنربا ، فن ، روکش موتور و لمینیت می باشد.جدا از این محصولات ، ما خدمات مشاور فنی فنی ساخت موتور ، پشتیبانی پروژه و پروژه کلید چرخش را نیز ارائه می دهیم.

 

با تجربه چندین دهه در زمینه تولید موتور ، ما عمیقا درک می کنیم که مشتری دقیقا چه چیزی را طلب می کند ، یک قطعه قابل توجه در ساخت قطعات موتور و سیستم کنترل کیفیت دقیق این امکان را برای ما فراهم می کند تا محصولات با کیفیت خوب و با قیمت مناسب را به مشتری خود ارائه دهیم ، هدف ما کمک به مشتریان می توانند ضمن دستیابی به محصولات با کیفیت خوب ، تنش کمتری را برای کاهش منابع بدست آورند.

 

آرزوهای اصلی ما ارائه خدمات یکجانبه به مشتریان در سراسر جهان برای تولید موتور است.موتور درست کنید ، به سمت Nide بپیچید ، همه چیز آسان خواهد بود!

 

 

شبکه خدمات NIDE: هند ، برزیل ، اروپا.

چین NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD نمایه شرکت 8

 

 

شعبه جهانی NIDE: هند ، ویتنام ، تایلند ، کره جنوبی ، ترکیه ، ایالات متحده ، ایتالیا ، مکزیک ، سوئیس ، آرژانتین ، برزیل ،.

چین NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD نمایه شرکت 9

 

 

مشتری
چین NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD نمایه شرکت 10
 
 
با ما تماس بگیرید
شرکت تجهیزات مکانیکی Ningbo Nide ، آموزشی ویبولیتین
آدرس 14-5 ، مرکز Kemao شرقی ، No.100 جاده Xiangyun ، منطقه سلام فن آوری ، نینگبو 315040 ، چین.
شخص تماس : آنی
تلفن : 0086-574-87295639
Mob: 0086-13738869026
فکس : 0086-574-87295637
ایمیل : emarketing@nide-group.com

 

شرکت ما
  • تاریخ
  • سرویس
  • تیم ما

Nide دارای ماشین آلات و اجزای صادراتی به بیش از 50 نسخه در حدود 25 سال است. ما در طول این سالها اذعان زیادی کسب کرده ایم. در نتیجه ، ما می توانیم بهترین و صرفه جویی در هزینه محصولات موجود را به مشتریان خود ارائه دهیم.
اکتبر ، 2007 Ningbo Haishu Nide شرکت بین المللی ، با مسئولیت محدود راه اندازی

نشستن در شهر زیبای ساحل دریا - نینگبو ، با بهره گیری از قطب صنایع پیشرفته ، زنجیره تأمین مناسب و حمل و نقل مناسب و یکپارچه سازی تیم حرفه ای با تجربه تولید موتور غنی ، شرکت بین المللی Ningbo Haishu Nide International با مسئولیت محدود بر تهیه انواع مختلف تمرکز دارد قطعات موتور به مشتریان

این محصولات شامل رفت و آمد ، یاتاقان توپ ، شافت ، برس کربن ، کاغذ عایق ، محافظ حرارتی ، آهنربا ، فن ، روکش موتور و لمینیت می باشد. جدا از این محصولات ، ما خدمات مشاور فنی فنی ساخت موتور ، پشتیبانی پروژه و پروژه کلید چرخش را نیز ارائه می دهیم.

با تجربه چندین دهه در زمینه تولید موتور ، ما عمیقاً می فهمیم مشتری دقیقا چه چیزی را طلب می کند ، یک قطعه قابل توجه تولید قطعات موتور کار خالص و سیستم کنترل کیفیت دقیق این امکان را برای ما فراهم می کند تا محصولات با کیفیت خوب و با قیمت مناسب را به مشتری خود ارائه دهیم ، هدف ما کمک به مشتریان می توانند ضمن دستیابی به محصولات با کیفیت خوب ، تنش کمتری را برای کاهش منابع بدست آورند.

آرزوهای اصلی ما ارائه خدمات یکجانبه به مشتریان در سراسر جهان برای تولید موتور است. موتور درست کنید ، به سمت نید بپیچید ، همه چیز آسان خواهد بود!

مه ، 2010 Ningbo Nide شرکت تجهیزات مکانیکی ، با مسئولیت محدود راه اندازی

شرکت تجهیزات مکانیکی Ningbo Nide با مسئولیت محدود در زمینه تحقیق و توسعه ، بازاریابی و فروش ، کنترل کیفیت و خدمات پس از استفاده از ماشین آلات واقع در منطقه Hi-Tech در شهر نینگبو ، قطب صنعتی چین و با بهره گیری از تیم فنی و تجاری قوی. که توسط کارخانه های وابسته به آن (Jiangsu Nide Automation Tech Co.، Ltd و شرکت مکانیک جیانگ سو Xiandian شرکت با مسئولیت محدود تولید می شود.

جدای از ماشین آلات در منازل ، با سیستم کیفیت و خدمات آن کنترل می شود ، Nide Mechan همچنین برخی از ماشین های کمکی را که از برخی تولید کنندگان حرفه ای دیگر برون سپاری شده را برای مشتریان خود فراهم می کند. هدف کاهش کار اضافی مشتریان و عاری از نگرانی های مربوط به کیفیت است.


Nide دارای دفاتر هند ، برزیل ، کره ، ترکیه و آرژانتین است ، کار خالص فروش و خدمات به ما این امکان را می دهد تا به راحتی و به سرعت و به راحتی به مشتریان در سراسر جهان دسترسی و ارائه دهیم. قابلیت اطمینان ، مسئولیت پذیری و واکنش سریع به نید کمک می کند تا اعتماد به نفس مشتریان در سراسر جهان را به صورت محرمانه جلب کند ، تاکنون نید بیش از 50 کشور جهان از جمله آلمان ، ایتالیا ، اسپانیا ، فرانسه ، ترکیه ، هند ، برزیل ، ویتنام ، مکزیک ، محصولات خود را به مشتریان خود عرضه کرده است. آژانس ، ایالات متحده ، و غیره ، بسیاری از مشتریان پیشرو در این زمینه هستند.

آرزوهای ما این است که بسته کامل راه حل بهینه در تولید موتور را به مشتریان خود ارائه دهیم.

نوامبر ، 2013 جیانگ سو Nate اتوماسیون شرکت فناوری ، با مسئولیت محدود راه اندازی
واقع در سوژو ، مساحت کارگاه 9000 متر مربع ، با 102 کارمند ، Jiansu Nide Automation-Tech Co.، Ltd با مسئولیت محدود به طور عمده ساخت ایستاده در امتداد دستگاه و خط کاملاً اتوماتیک برای استاتور موتور القایی ، ماشین سیم پیچ موتور BLDC سیم پیچ ، ماشین های تولید روتور خارجی ، خط مونتاژ روتور ، خط مونتاژ موتور و دیگر دستگاه یا خط تولید سفارشی.

این محصولات عمدتا برای موتور القایی تک و سه فاز ، موتور پمپ آب ، موتور ماشین لباسشویی ، موتور هوا ، موتور فن ، موتور فشرده سازی ، موتور دوچرخه برقی ، موتور BLDC ، سرو موتور ، موتور برقی و ... مورد استفاده قرار می گیرد. محصولات CE تأیید شده اند.

با اجرای دقیق سیستم ISO 9001 ، مجهز به تجهیزات ماشینکاری با دقت بالا ، از محصولات ما اطمینان حاصل می کنیم که نیازهای دقیق مشتریان را برآورده سازند.

آوریل 2018 ژجیانگ Nide شرکت اتوماسیون هوشمند ، با مسئولیت محدود راه اندازی


شرکت اتوماسیون هوشمند ژجیانگ نید ، با مسئولیت محدود ، که کاملاً متعلق به شرکت تجهیزات مکانیکی نینگبو نید است ، با مسئولیت محدود ، که در شهر قطبی صنعتی نینگبو نشسته است ، عمدتاً بر روی آخرین فن آوری سیم پیچ و مونتاژ انواع موتورهای BLDC ، از جمله سنگ در امتداد دستگاه و خط کاملاً اتوماتیک. در همین حال ، ما همچنین برخی از ماشین آلات غیر استاندارد را برای رفع نیازهای مشتری در زمینه تولید موتور سفارشی می کنیم.

سیستم کنترل کیفیت دقیق ، به همراه تیم فنی قوی به ما امکان می دهد ماشین های قابل اعتماد را به مشتریان خود ارائه دهیم. فلسفه "خدمات ، حرفه ، سریع ، صادقانه" به ما کمک می کند تا مشتری مشتری را جلب کنیم.

Nide - فقط برای آسان ، سعی کنید نه تنها ساخت موتور آسان تر ، مشتری آسان تر شوید بلکه اعتصاب زندگی آینده را نیز آسان تر کنید!

NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
1 2 3 4 5 6 7 8
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

مارک های : NIDE

تعداد کارمندان : 100~500

فروش سالانه : 10000000-5000000

سال تاسیس : 2008

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD گواهینامه ها چین NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD گواهینامه ها چین NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD گواهینامه ها چین NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD گواهینامه ها
ماشین آلات سیم پیچ سوزن

موتور الکتریکی کویل ماشین سیم پیچ، سیم پیچ سیم پیچ ماشین آلات برای BLDC استاتور

موتور Winding Winder داخلی موتور اتوماتیک بالا برای موتور بدون برس

2 ایستگاه اتوماتیک تجهیزات سیم پیچ موتور الکتریکی برای چند قطب موتور STD است

BLDC سیم پیچ سیم پیچ سوزنی برای موتور بدون برس 120 دور Rpm بهره وری

استاتور سیم پیچ ماشین

سقف اقتصادی فن اتوماتیک قرقره پیچ ماشین PLC و کنترل صفحه نمایش لمسی

ترانسفورماتور کامل ترانسفورماتور اتوماتیک ترانسفورماتور قدرت استاتور سیم پیچ سیم پیچ

NIDE به طور خودکار دستگاه سیم پیچ کوارتز stator کم صدا دو ایستگاه کار

8 ایستگاه کاری دستگاه سیم پیچ آماتور برای کارایی موتور هوا

کویل اتوماتیک دستگاه سیم پیچ

Efficent Automatic Coil Winding Machine / Wire Coil Inserting Machine Four Working Station

موتور خودرو دینام استاتور سیم پیچ سیم پیچ ماشین تک ایستگاه های کاری

برقی دوچرخه چرخ موتور سیم پیچ ماشین، خودکار سیم پیچ دستگاه راندمان بالا

دستگاه سیم پیچ سیم پیچ موتور پمپ بزرگ اتوماتیک

درخواست نقل قول
Privacy Policy چین خوب کیفیت لوازم و اتصالات سیم پیچ ماشین تامین کننده. © 2014 - 2020 armaturewindingmachine.com. All Rights Reserved.