خانه

NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD

نمایه شرکت

 

چین NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD نمایه شرکت 0

 

Nide در سال 2007 تأسیس شد ، شرکتی است که در زمینه تولید موتورهای الکتریکی فعالیت می کند و خدمات یک مرحله ای را برای مشتریان خود ارائه می دهد.

 

بر ارائه راه حل یک مرحله ای برای تولید موتور تمرکز کنید.

motor manfacturing production assembly line suppliers and manufacturers

 

سه بخش تجاری:

 

1. ماشین آلات تولید موتور.

2. اجزای موتور.

3. مشاوره فنی و خدمات کلیدی.

 

تجارت اصلیارائه انواع ماشین آلات تولید موتور ، از جمله ایستادن در کنار دستگاه ، خط کامل اتوماتیک برای تولید آرمیچر و استاتور و خط مونتاژ موتور.دسته دوم تامین طیف وسیعی از اجزای موتور مانند کموتاتور ، بلبرینگ ، برس کربنی ، کاغذ عایق ، شافت ، آهنربا ، فن ، روکش موتور و غیره است.بخش سوم ارائه پشتیبانی فنی و مشاوره ، پشتیبانی پروژه و خدمات کلیدی برای برخی از موتورهای تولیدی است.

 

Nide شامل پنج شرکت وابسته است

چین NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD نمایه شرکت 2

1. Ningbo Nide Mechanical Equipment Co.، Ltd - Headquater

2. Jiangsu Nide Automation Tech Co.، Ltd - خط تولید استاتور موتور القایی

3. Zhejiang Nide Intelligent Automation Co.، Ltd - خط استاتور ، خط روتور و خط مونتاژ موتور

4. شرکت بین المللی Ningbo Haishu Nide International، Ltd-اجزای موتور ، پشتیبانی فنی تولید موتور و خدمات کلیدی.

5. Nide Europe SRL ایتالیا process در حال انجام)-تحقیق و توسعه و بازاریابی در اروپا

 

درباره ما:

قدرت NIDE

کارمند: 260

تحقیق و توسعه: 72

مرکز تحقیق و توسعه اروپا: تورینو ، ایتالیا

گردش مالی در سال 2019 (مجموع): 26 میلیون ، 34 میلیون تخمین زده شده در سال 2020

گواهینامه ها: ISO 9001: 2015 approval تأیید CE

ثبت اختراع: 21 اختراع اختراع 23 پوندی را در مراحل تأیید اختراع می کند

 

 

شعبه جهانی NIDE: هند ، ویتنام ، تایلند ، کره جنوبی ، ترکیه ، ایالات متحده ، ایتالیا ، مکزیک ، سوئیس ، آرژانتین ، برزیل.

شبکه خدمات NIDE: هند ، برزیل ، اروپا ، مکزیک.

با خدمات خوب ، فلسفه منحصر به فرد ، تیم حرفه ای و کیفیت قابل اعتماد ، ما اعتماد مشتریان جهانی را به تدریج جلب می کنیم.ما به طور مستقیم و غیر مستقیم محصولات خود را به بیش از 50 کشور مانند آلمان ، انگلستان ، اسپانیا ، ایتالیا ، ترکیه ، برزیل ، آرژانتین ، مکزیک ، هند ، ویتنام و غیره عرضه می کنیم. در میان مشتریان ، بسیاری از آنها شرکت های مشهور جهان هستند.

در بازار بین المللی ، Nide پیشروترین ماشین آلات تولید موتور از چین است.

 

 

وضعیت برنامه

چین NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD نمایه شرکت 3

آرزوهای Nide این است که به مشتریان سراسر جهان خدمات یک مرحله ای برای تولید موتور ارائه دهد.موتور بسازید ، به Nide بروید ، همه چیز آسان خواهد بود!
Nide-فقط برای سهولت ، هدف ما نه تنها آسان تر ساختن موتور است ، بلکه برای سهولت زندگی نیز ضرورت دارد.

 

 

پنج شرکت وابسته

1. Ningbo Nide Mechanical Equipment Co.، Ltd-www.nide-group.com

چین NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD نمایه شرکت 4

واقع در منطقه Hi-Tech در شهر Ningbo ، قطب صنعتی چین ، و با استفاده از تیم فنی و تجاری قوی ، Ningbo Nide Mechanical Equipment Co.، Ltd تمرکز خود را بر روی تحقیق و توسعه ، بازاریابی و فروش ، کنترل کیفیت و خدمات پس از ماشین آلات که توسط کارخانه های وابسته به آن تولید می شود (Jiangsu Nide Automation Tech Co.، Ltd و Jiangsu Xiandian Mechanical Co.، Ltd.

 

به غیر از ماشین آلات ساخته شده در خانه ، با کیفیت و سیستم خدمات ، Nide مکانیکال همچنین برخی از ماشین های کمکی را که از برخی تولیدکنندگان حرفه ای دیگر برون سپاری شده است ، برای مشتریان خود فراهم می کند.هدف این است که مشتریان را از کار اضافی و عاری از نگرانی در مورد مسائل مربوط به کیفیت کاسته شود.

 

Nide دارای دفتر در هند ، برزیل ، کره ، ترکیه و آرژانتین است ، فروش خوب و خدمات خالص به ما این امکان را می دهد که به راحتی و به سرعت به مشتریان در سراسر جهان دسترسی پیدا کرده و خدمات ارائه دهیم.قابلیت اطمینان ، مسئولیت پذیری و واکنش سریع به Nide کمک می کند تا اعتماد مشتریان جهانی را بصورت متوالی جلب کند ، تا کنون Nide محصولات خود را به مشتریان خود در بیش از 40 کشور مانند آلمان ، ایتالیا ، اسپانیا ، فرانسه ، ترکیه ، هند ، برزیل ، ویتنام ، مکزیک ، Agentina ، ایالات متحده ، و غیره ، بسیاری از مشتریان در زمینه خود پیشرو هستند.

 

آرزوهای ما این است که بسته کامل راه حل بهینه برای تولید موتور را در اختیار مشتریان خود قرار دهیم.

 

2. Jiangsu Nide Automation Tech Co.، Ltd

چین NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD نمایه شرکت 5

واقع در سوژو ، مساحت کارگاه 9000 متر مربع ، با 102 کارمند ، Jiansu Nide Automation-Tech Co.، Ltd به طور عمده در کنار دستگاه و خط کاملاً اتوماتیک برای استاتور موتور القایی ، دستگاه سیم پیچ موتور BLDC ، ماشین آلات تولید روتور خارجی ، خط مونتاژ روتور ، خط مونتاژ موتور و سایر ماشینها یا خط تولید سفارشی تولید کنید.

 

محصولات عمدتا برای موتورهای القایی تک و سه فاز ، موتور پمپ آب ، موتور ماشین لباسشویی ، موتور تهویه هوا ، موتور فن ، موتور فشرده ، موتور دوچرخه برقی ، موتور BLDC ، موتور سروو ، موتور الکتریکی خودرو و غیره استفاده می شود. محصولات دارای تاییدیه CE هستند

 

با اجرای دقیق سیستم ISO 9001 ، مجهز به ماشینکاری دقیق ، ما محصولات خود را برای برآوردن نیازهای دقیق مشتریان تضمین می کنیم.

 

3. شرکت اتوماسیون هوشمند ژجیانگ Nide ، با مسئولیت محدود--www.nide-ai.com

چین NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD نمایه شرکت 6

شرکت اتوماسیون هوشمند ژجیانگ نید ، با مسئولیت کامل Ningbo Nide

تجهیزات مکانیکی شرکت با مسئولیت محدود ، نشسته در شهر صنعتی Ningbo ، عمدتا بر تمرکز

آخرین فن آوری سیم پیچ و مونتاژ برای انواع موتور BLDC ، از جمله سنگ همراه

دستگاه و خط کامل اتوماتیک.در همین حال ، برخی از موارد غیر استاندارد را نیز سفارشی می کنیم

ماشین آلات برای رفع نیازهای مشتریان در زمینه تولید موتور.

 

سیستم کنترل کیفیت دقیق ، به علاوه تیم فنی قوی به ما امکان می دهد تا قابل اعتماد را ارائه دهیم

ماشین آلات به مشتریان ما

 

فلسفه " خدمات ، حرفه ، فوری ، صمیمانه"به ما کمک کنید تا رضایت مشتری را جلب کنیم.

Nide-فقط برای سهولت، سعی می شود نه تنها تولید موتور را آسان تر ، مشتری را آسان تر ،

بلکه برای زندگی آینده راحت تر اعتصاب کنید!

 

4. شرکت مکانیک جیانگ سو Xiandian ، با مسئولیت محدود

چین NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD نمایه شرکت 7

 

واقع در Hengshan Qiao نقطه دیدنی ، چانگژو ، استان جیانگ سو و مساحت 15000 متر مربع ، شرکت مکانیک جیانگ سو Xiandian ، با مسئولیت محدود در این زمینه تخصص دارد. میکرو موتور (دستگاه سری ، دستگاه DC) تولید ماشین آلات تولید آرماتور.ما طیف وسیعی از پایه تولید آرماتور را در کنار ماشین آلات و خط مونتاژ آرماتور تمام اتوماتیک ، مانند دستگاه پرس شفت ، دستگاه کاغذ عایق ، دستگاه سیم پیچ سیم پیچ ، دستگاه قرار دادن گوه ، دستگاه جوش کموتاتور ، دستگاه چرخش کموتاتور ، دستگاه متعادل کننده آرمیچر ، آزمایش آرماتور تولید می کنیم. پانل ، دستگاه سیم پیچ استاتور و غیره

 

محصولات ما عمدتا برای لوازم خانگی ، خودرو ، ابزار قدرت و غیره اعمال می شود. در زمینه ماشین آلات تولید آرمیچر ، شرکت ما یکی از تولید کنندگان پیشرو در چین است و پی در پی "Hi-Tech Enterprise" توسط دولت اهدا می شود.

 

داریم جلو میریم ...

 

5. Ningbo Haishu Nide International Co.، Ltd--www.nide-international.com

چین NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD نمایه شرکت 8

 

نشستن در شهر زیبای ساحلی دریا-نینگبو ، بهره گیری از مرکز صنایع پیشرفته ، زنجیره تامین کامل و حمل و نقل مناسب ، و ادغام تیم حرفه ای با تجربه تولید غنی موتور ، Ningbo Haishu Nide International Co.، Ltd تمرکز خود را بر تامین انواع مختلف اجزای موتور برای مشتریان ما.

 

محصولات شامل کموتاتور ، بلبرینگ ، شافت ، برس کربنی ، کاغذ عایق ، محافظ حرارتی ، آهن ربا ، فن ، روکش موتور و لمینت می باشد.جدا از این محصولات ، ما همچنین خدمات را برای مشاور فنی تولید موتور ، پشتیبانی پروژه و پروژه کلیدی ارائه می دهیم.

 

با چندین دهه تجربه در زمینه تولید موتور ، ما عمیقا درک می کنیم که مشتری دقیقاً چه می خواهد ، یک شبکه قابل توجه تولید قطعات موتور و سیستم کنترل کیفیت دقیق به ما این امکان را می دهد تا محصولات با کیفیت خوب و قیمت مناسب را به مشتریان خود ارائه دهیم ، هدف ما کمک به مشتریان هنگام خرید محصولات با کیفیت خوب ، تنش منابع خسته کننده را کاهش دهند.

 

 

با ما تماس بگیرید
Ningbo Nide Mechanical Equipment Co.، Ltd.
آدرس : 14-5 ، مرکز Kemao East ، No.100 Xiangyun Road ، Hi-tech District ، Ningbo 315040 ، China.
فرد تماس: آنی
تلفن : 0086-574-87295639
موبایل: 0086-13738869026
فکس : 0086-574-87295637
ایمیل : emarketing@nide-group.com ؛marketing@nide-group.com

 

شرکت ما
  • تاریخ
  • سرویس
  • تیم ما

Nide دارای ماشین آلات و اجزای صادراتی به بیش از 50 نسخه در حدود 25 سال است. ما در طول این سالها اذعان زیادی کسب کرده ایم. در نتیجه ، ما می توانیم بهترین و صرفه جویی در هزینه محصولات موجود را به مشتریان خود ارائه دهیم.
اکتبر ، 2007 Ningbo Haishu Nide شرکت بین المللی ، با مسئولیت محدود راه اندازی

نشستن در شهر زیبای ساحل دریا - نینگبو ، با بهره گیری از قطب صنایع پیشرفته ، زنجیره تأمین مناسب و حمل و نقل مناسب و یکپارچه سازی تیم حرفه ای با تجربه تولید موتور غنی ، شرکت بین المللی Ningbo Haishu Nide International با مسئولیت محدود بر تهیه انواع مختلف تمرکز دارد قطعات موتور به مشتریان

این محصولات شامل رفت و آمد ، یاتاقان توپ ، شافت ، برس کربن ، کاغذ عایق ، محافظ حرارتی ، آهنربا ، فن ، روکش موتور و لمینیت می باشد. جدا از این محصولات ، ما خدمات مشاور فنی فنی ساخت موتور ، پشتیبانی پروژه و پروژه کلید چرخش را نیز ارائه می دهیم.

با تجربه چندین دهه در زمینه تولید موتور ، ما عمیقاً می فهمیم مشتری دقیقا چه چیزی را طلب می کند ، یک قطعه قابل توجه تولید قطعات موتور کار خالص و سیستم کنترل کیفیت دقیق این امکان را برای ما فراهم می کند تا محصولات با کیفیت خوب و با قیمت مناسب را به مشتری خود ارائه دهیم ، هدف ما کمک به مشتریان می توانند ضمن دستیابی به محصولات با کیفیت خوب ، تنش کمتری را برای کاهش منابع بدست آورند.

آرزوهای اصلی ما ارائه خدمات یکجانبه به مشتریان در سراسر جهان برای تولید موتور است. موتور درست کنید ، به سمت نید بپیچید ، همه چیز آسان خواهد بود!

مه ، 2010 Ningbo Nide شرکت تجهیزات مکانیکی ، با مسئولیت محدود راه اندازی

شرکت تجهیزات مکانیکی Ningbo Nide با مسئولیت محدود در زمینه تحقیق و توسعه ، بازاریابی و فروش ، کنترل کیفیت و خدمات پس از استفاده از ماشین آلات واقع در منطقه Hi-Tech در شهر نینگبو ، قطب صنعتی چین و با بهره گیری از تیم فنی و تجاری قوی. که توسط کارخانه های وابسته به آن (Jiangsu Nide Automation Tech Co.، Ltd و شرکت مکانیک جیانگ سو Xiandian شرکت با مسئولیت محدود تولید می شود.

جدای از ماشین آلات در منازل ، با سیستم کیفیت و خدمات آن کنترل می شود ، Nide Mechan همچنین برخی از ماشین های کمکی را که از برخی تولید کنندگان حرفه ای دیگر برون سپاری شده را برای مشتریان خود فراهم می کند. هدف کاهش کار اضافی مشتریان و عاری از نگرانی های مربوط به کیفیت است.


Nide دارای دفاتر هند ، برزیل ، کره ، ترکیه و آرژانتین است ، کار خالص فروش و خدمات به ما این امکان را می دهد تا به راحتی و به سرعت و به راحتی به مشتریان در سراسر جهان دسترسی و ارائه دهیم. قابلیت اطمینان ، مسئولیت پذیری و واکنش سریع به نید کمک می کند تا اعتماد به نفس مشتریان در سراسر جهان را به صورت محرمانه جلب کند ، تاکنون نید بیش از 50 کشور جهان از جمله آلمان ، ایتالیا ، اسپانیا ، فرانسه ، ترکیه ، هند ، برزیل ، ویتنام ، مکزیک ، محصولات خود را به مشتریان خود عرضه کرده است. آژانس ، ایالات متحده ، و غیره ، بسیاری از مشتریان پیشرو در این زمینه هستند.

آرزوهای ما این است که بسته کامل راه حل بهینه در تولید موتور را به مشتریان خود ارائه دهیم.

نوامبر ، 2013 جیانگ سو Nate اتوماسیون شرکت فناوری ، با مسئولیت محدود راه اندازی
واقع در سوژو ، مساحت کارگاه 9000 متر مربع ، با 102 کارمند ، Jiansu Nide Automation-Tech Co.، Ltd با مسئولیت محدود به طور عمده ساخت ایستاده در امتداد دستگاه و خط کاملاً اتوماتیک برای استاتور موتور القایی ، ماشین سیم پیچ موتور BLDC سیم پیچ ، ماشین های تولید روتور خارجی ، خط مونتاژ روتور ، خط مونتاژ موتور و دیگر دستگاه یا خط تولید سفارشی.

این محصولات عمدتا برای موتور القایی تک و سه فاز ، موتور پمپ آب ، موتور ماشین لباسشویی ، موتور هوا ، موتور فن ، موتور فشرده سازی ، موتور دوچرخه برقی ، موتور BLDC ، سرو موتور ، موتور برقی و ... مورد استفاده قرار می گیرد. محصولات CE تأیید شده اند.

با اجرای دقیق سیستم ISO 9001 ، مجهز به تجهیزات ماشینکاری با دقت بالا ، از محصولات ما اطمینان حاصل می کنیم که نیازهای دقیق مشتریان را برآورده سازند.

آوریل 2018 ژجیانگ Nide شرکت اتوماسیون هوشمند ، با مسئولیت محدود راه اندازی


شرکت اتوماسیون هوشمند ژجیانگ نید ، با مسئولیت محدود ، که کاملاً متعلق به شرکت تجهیزات مکانیکی نینگبو نید است ، با مسئولیت محدود ، که در شهر قطبی صنعتی نینگبو نشسته است ، عمدتاً بر روی آخرین فن آوری سیم پیچ و مونتاژ انواع موتورهای BLDC ، از جمله سنگ در امتداد دستگاه و خط کاملاً اتوماتیک. در همین حال ، ما همچنین برخی از ماشین آلات غیر استاندارد را برای رفع نیازهای مشتری در زمینه تولید موتور سفارشی می کنیم.

سیستم کنترل کیفیت دقیق ، به همراه تیم فنی قوی به ما امکان می دهد ماشین های قابل اعتماد را به مشتریان خود ارائه دهیم. فلسفه "خدمات ، حرفه ، سریع ، صادقانه" به ما کمک می کند تا مشتری مشتری را جلب کنیم.

Nide - فقط برای آسان ، سعی کنید نه تنها ساخت موتور آسان تر ، مشتری آسان تر شوید بلکه اعتصاب زندگی آینده را نیز آسان تر کنید!

NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
1 2 3 4 5 6 7 8
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

مارک های : NIDE

تعداد کارمندان : 100~500

فروش سالانه : 10000000-5000000

سال تاسیس : 2008

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD گواهینامه ها چین NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD گواهینامه ها چین NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD گواهینامه ها چین NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD گواهینامه ها
ماشین آلات سیم پیچ سوزن

موتور الکتریکی کویل ماشین سیم پیچ، سیم پیچ سیم پیچ ماشین آلات برای BLDC استاتور

موتور Winding Winder داخلی موتور اتوماتیک بالا برای موتور بدون برس

2 ایستگاه اتوماتیک تجهیزات سیم پیچ موتور الکتریکی برای چند قطب موتور STD است

BLDC سیم پیچ سیم پیچ سوزنی برای موتور بدون برس 120 دور Rpm بهره وری

استاتور سیم پیچ ماشین

سقف اقتصادی فن اتوماتیک قرقره پیچ ماشین PLC و کنترل صفحه نمایش لمسی

ترانسفورماتور کامل ترانسفورماتور اتوماتیک ترانسفورماتور قدرت استاتور سیم پیچ سیم پیچ

NIDE به طور خودکار دستگاه سیم پیچ کوارتز stator کم صدا دو ایستگاه کار

8 ایستگاه کاری دستگاه سیم پیچ آماتور برای کارایی موتور هوا

کویل اتوماتیک دستگاه سیم پیچ

Efficent Automatic Coil Winding Machine / Wire Coil Inserting Machine Four Working Station

موتور خودرو دینام استاتور سیم پیچ سیم پیچ ماشین تک ایستگاه های کاری

برقی دوچرخه چرخ موتور سیم پیچ ماشین، خودکار سیم پیچ دستگاه راندمان بالا

دستگاه سیم پیچ سیم پیچ موتور پمپ بزرگ اتوماتیک

درخواست نقل قول
Privacy Policy چین خوب کیفیت لوازم و اتصالات سیم پیچ ماشین تامین کننده. © 2014 - 2021 armaturewindingmachine.com. All Rights Reserved.