خانه دربارهی ما

سرویس

چند کلمه در مورد ما
1 2 3 4 5 6 7 8

NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD

Nide در سال 2007 تاسیس شد ، شرکتی است که در زمینه تولید موتورهای برقی فعالیت می کند و خدمات یک مرحله ای را برای مشتریان خود ارائه می دهد.

نید سه بخش اصلی تجارت دارد.

تامین کنندگان و تولید کنندگان خط مونتاژ خط تولید موتور

تجارت اصلی تهیه انواع ماشین آلات تولید موتور از جمله ایستاده در امتداد ماشین ، خط کاملاً اتوماتیک برای تولید آرماتور و استاتور و خط مونتاژ موتور است. بخش دوم تهیه طیف گسترده ای از اجزای حرکتی مانند کموتاتور ، یاطاقان توپ ، برس کربن ، کاغذ عایق ، شافت ، آهنربا ، فن ، کاور موتور و غیره است. بخش سوم ارائه پشتیبانی فنی و مشاوره ، پشتیبانی از پروژه و خدمات نوبت دهی برای برخی از تولیدات موتور است.

نید دارای پنج شرکت وابسته است

شرکت تجهیزات مکانیکی 1.Ningbo Nide ، با مسئولیت محدود - دفتر مرکزی
2.Jiangsu Nide اتوماسیون شرکت فناوری ، با مسئولیت محدود - دستگاه تولید استاتور موتور القایی ، خط مونتاژ موتور
3.Zhejiang Nide شرکت اتوماسیون هوشمند ، با مسئولیت محدود - BLDC ماشین تولید استاتور ، دستگاه سفارشی
4.Jiangsu Xiandian شرکت مکانیکی ، با مسئولیت محدود - دستگاه تولید آرماتور

5.Ningbo Haishu Nide International Co.، Ltd - قطعات موتور پشتیبانی فنی ساخت موتور و خدمات چرخش.

با خدمات خوب ، فلسفه بی نظیر ، تیم حرفه ای و کیفیت قابل اعتماد ، به تدریج اعتماد جهانی مشتریان را جلب می کنیم. ما به طور مستقیم و غیرمستقیم محصولات خود را به بیش از 40 کشور جهان از جمله آلمان ، انگلیس ، اسپانیا ، ایتالیا ، ترکیه ، برزیل ، آرژانتین ، مکزیک ، ایران ، هند ، ویتنام و ... عرضه می کنیم. در بین مشتریان ، بسیاری از آنها مشهور جهان هستند. شرکتها

در بازار بین المللی ، نید پیشرو در زمینه تولید ماشین آلات تولید موتور از چین است.


نید - فقط برای آسان ، هدف ما نه تنها آسان تر ساختن موتور ، بلکه اعتصاب برای آسان تر کردن زندگی است.

شرکت تجهیزات مکانیکی 1.Ningbo Nide ، با مسئولیت محدود- www.nide-group.com

Ningbo Nide Machinery Co.، Ltd واقع در منطقه Hi-Tech در شهر نینگبو ، قطب صنعتی چین و با بهره گیری از تیم فنی و تجاری قوی ، با تمرکز بر روی تحقیق و توسعه ، بازاریابی و فروش ، کنترل کیفیت و خدمات پس از ماشین آلات که توسط کارخانه های وابسته به آن (Jiangsu Nide Automation Tech Co.، Ltd و شرکت مکانیک جیانگ سو Xiandian شرکت با مسئولیت محدود تولید می شود.

جدای از ماشین آلات در منازل ، با سیستم کیفیت و خدمات آن کنترل می شود ، Nide Mechan همچنین برخی از ماشین های کمکی را که از برخی تولید کنندگان حرفه ای دیگر برون سپاری شده را برای مشتریان خود فراهم می کند. هدف کاهش کار اضافی مشتریان و عاری از نگرانی های مربوط به کیفیت است.

Nide دارای دفاتر هند ، برزیل ، کره ، ترکیه و آرژانتین است ، کار خالص فروش و خدمات به ما این امکان را می دهد تا به راحتی و به سرعت و به راحتی به مشتریان در سراسر جهان دسترسی و ارائه دهیم. قابلیت اطمینان ، مسئولیت پذیری و واکنش سریع به نید کمک می کند تا اعتماد به نفس مشتریان در سراسر جهان را به صورت محرمانه جلب کند ، تاکنون نید بیش از 40 کشور جهان از جمله آلمان ، ایتالیا ، اسپانیا ، فرانسه ، ترکیه ، هند ، برزیل ، ویتنام ، مکزیک ، محصولات خود را به مشتریان خود عرضه کرده است. آژانس ، ایالات متحده ، و غیره ، بسیاری از مشتریان پیشرو در این زمینه هستند.

آرزوهای ما این است که بسته کامل راه حل بهینه در تولید موتور را به مشتریان خود ارائه دهیم.

2.Jiangsu Nide اتوماسیون شرکت فناوری ، با مسئولیت محدود

واقع در سوژو ، مساحت کارگاه 9000 متر مربع ، با 102 کارمند ، Jiansu Nide Automation-Tech Co.، Ltd با مسئولیت محدود به طور عمده ساخت ایستاده در امتداد دستگاه و خط کاملاً اتوماتیک برای استاتور موتور القایی ، دستگاه سیم پیچ موتور BLDC ، ماشین های تولید روتور خارجی ، خط مونتاژ روتور ، خط مونتاژ موتور و سایر دستگاه یا خط تولید سفارشی.

این محصولات عمدتا برای موتور القایی تک و سه فاز ، موتور پمپ آب ، موتور ماشین لباسشویی ، موتور هوا ، موتور فن ، موتور فشرده سازی ، موتور دوچرخه برقی ، موتور BLDC ، سرو موتور ، موتور الکتریکی و ... مورد استفاده قرار می گیرد. محصولات CE تأیید شده اند.

با اجرای دقیق سیستم ISO 9001 ، مجهز به تجهیزات ماشینکاری با دقت بالا ، از محصولات ما اطمینان حاصل می کنیم که نیازهای دقیق مشتریان را برآورده سازند.

شرکت اتوماسیون هوشمند هوشمند 3.Zhejiang Nide ، با مسئولیت محدود - www.nide-ai.com

شرکت اتوماسیون هوشمند ژجیانگ نید ، با مسئولیت محدود ، که کاملاً متعلق به Ningbo Nide است

شرکت تجهیزات مکانیکی ، با مسئولیت محدود ، نشسته در قطب صنعتی نینگبو ، به طور عمده در

آخرین فن آوری سیم پیچ و مونتاژ انواع موتور BLDC از جمله سنگ در کنار آن

دستگاه و خط کاملاً اتوماتیک. در ضمن ، ما همچنین مقداری غیر استاندارد را سفارشی می کنیم

ماشین آلات برای پاسخگویی به نیازهای مشتری در زمینه تولید موتور.

سیستم کنترل کیفیت دقیق ، به همراه تیم فنی قوی به ما این امکان را می دهد تا قابل اطمینان را ارائه دهیم

ماشین آلات به مشتریان

فلسفه " خدمات ، حرفه ، سریع ، صادقانه " به ما کمک می کند تا مشتری مشتری را جلب کنیم.

Nide - فقط برای آسان ، سعی کنید نه تنها ساخت موتور را آسان تر ، مشتری آسان تر کنید ،

بلکه اعتصاب برای زندگی آینده آسان تر!

شرکت مکانیکی 4.Jiangsu Xiandian ، با مسئولیت محدود

واقع در Hengshan Qiao منظره ، Changzhou ، استان جیانگ سو ، و با مساحت 15000 متر مربع ، شرکت مکانیکی جیانگ سو Xiandian ، با مسئولیت محدود در میکرو موتور (دستگاه سری ، ماشین DC) تخصصی تولید ماشین آلات تولید است . ما طیف کاملی از غرفه تولید آرماتور را در کنار ماشین ها و خط مونتاژ کاملاً اتوماتیک بصورت اتوماتیک ، مانند دستگاه فشار دهی شافت ، دستگاه درج کاغذ عایق ، دستگاه سیم پیچ آرماتور ، دستگاه قرار دادن گوه ، دستگاه فیوز اتومبیل ، ماشین تراش کاری کمتری ، دستگاه تعادل آرماتور ، آزمایش آرماتور تولید می کنیم پانل ، دستگاه سیم پیچ استاتور و غیره

محصولات ما به طور عمده در لوازم خانگی ، اتومبیل ، ابزار قدرت ، و غیره اعمال می شود. در زمینه ماشین آلات تولید آرماتور ، شرکت ما یکی از تولید کنندگان پیشرو در چین است ، و به طور موفقیت آمیز "تصدی سلام فناوری" توسط دولت اعطا می شود.

ما در حال حرکت به جلو هستیم ...

5.Ningbo Haishu Nide شرکت بین المللی ، با مسئولیت محدود - www.nide-international.com

نشستن در شهر زیبای ساحل دریا - نینگبو ، با بهره گیری از قطب صنایع پیشرفته ، زنجیره تأمین مناسب و حمل و نقل مناسب و یکپارچه سازی تیم حرفه ای با تجربه تولید موتور غنی ، شرکت بین المللی Ningbo Haishu Nide International با مسئولیت محدود بر تهیه انواع مختلف تمرکز دارد قطعات موتور به مشتریان.

این محصولات شامل رفت و آمد ، یاتاقان توپ ، شافت ، برس کربن ، کاغذ عایق ، محافظ حرارتی ، آهنربا ، فن ، روکش موتور و لمینیت می باشد. جدا از این محصولات ، ما خدمات مشاور فنی فنی ساخت موتور ، پشتیبانی پروژه و پروژه کلید چرخش را نیز ارائه می دهیم.

با تجربه چندین دهه در زمینه تولید موتور ، ما عمیقا درک می کنیم که مشتری دقیقا چه چیزی را طلب می کند ، یک قطعه قابل توجه در ساخت قطعات موتور و سیستم کنترل کیفیت دقیق این امکان را برای ما فراهم می کند تا محصولات با کیفیت خوب و با قیمت مناسب را به مشتری خود ارائه دهیم ، هدف ما کمک به مشتریان می توانند ضمن دستیابی به محصولات با کیفیت خوب ، تنش کمتری را برای کاهش منابع بدست آورند.

آرزوهای اصلی ما ارائه خدمات یکجانبه به مشتریان در سراسر جهان برای تولید موتور است. موتور درست کنید ، به سمت نید بپیچید ، همه چیز آسان خواهد بود!

شبکه خدمات NIDE: هند ، برزیل ، سوئیس.

شعبه جهانی NIDE: هند ، ویتنام ، تایلند ، کره جنوبی ، ترکیه ، ایالات متحده ، ایتالیا ، مکزیک ، سوئیس ، آرژانتین.

با ما تماس بگیرید
شرکت تجهیزات مکانیکی Ningbo Nide ، آموزشی ویبولیتین
آدرس 14-5 : ، مرکز Kemao شرقی ، No.100 جاده Xiangyun ، منطقه سلام فن آوری ، نینگبو 315040 ، چین.
شخص تماس : آنی
تلفن : 0086-574-87295639
Mob: 0086-13738869026
فکس : 0086-574-87295637
ایمیل : emarketing@nide-group.com

شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

مارک های : NIDE

تعداد کارمندان : 100~500

فروش سالانه : 10000000-5000000

سال تاسیس : 2008

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

Nide دارای ماشین آلات و اجزای صادراتی به بیش از 50 نسخه در حدود 25 سال است. ما در طول این سالها اذعان زیادی کسب کرده ایم. در نتیجه ، ما می توانیم بهترین و صرفه جویی در هزینه محصولات موجود را به مشتریان خود ارائه دهیم.
اکتبر ، 2007 Ningbo Haishu Nide شرکت بین المللی ، با مسئولیت محدود راه اندازی

نشستن در شهر زیبای ساحل دریا - نینگبو ، با بهره گیری از قطب صنایع پیشرفته ، زنجیره تأمین مناسب و حمل و نقل مناسب و یکپارچه سازی تیم حرفه ای با تجربه تولید موتور غنی ، شرکت بین المللی Ningbo Haishu Nide International با مسئولیت محدود بر تهیه انواع مختلف تمرکز دارد قطعات موتور به مشتریان

این محصولات شامل رفت و آمد ، یاتاقان توپ ، شافت ، برس کربن ، کاغذ عایق ، محافظ حرارتی ، آهنربا ، فن ، روکش موتور و لمینیت می باشد. جدا از این محصولات ، ما خدمات مشاور فنی فنی ساخت موتور ، پشتیبانی پروژه و پروژه کلید چرخش را نیز ارائه می دهیم.

با تجربه چندین دهه در زمینه تولید موتور ، ما عمیقاً می فهمیم مشتری دقیقا چه چیزی را طلب می کند ، یک قطعه قابل توجه تولید قطعات موتور کار خالص و سیستم کنترل کیفیت دقیق این امکان را برای ما فراهم می کند تا محصولات با کیفیت خوب و با قیمت مناسب را به مشتری خود ارائه دهیم ، هدف ما کمک به مشتریان می توانند ضمن دستیابی به محصولات با کیفیت خوب ، تنش کمتری را برای کاهش منابع بدست آورند.

آرزوهای اصلی ما ارائه خدمات یکجانبه به مشتریان در سراسر جهان برای تولید موتور است. موتور درست کنید ، به سمت نید بپیچید ، همه چیز آسان خواهد بود!

مه ، 2010 Ningbo Nide شرکت تجهیزات مکانیکی ، با مسئولیت محدود راه اندازی

شرکت تجهیزات مکانیکی Ningbo Nide با مسئولیت محدود در زمینه تحقیق و توسعه ، بازاریابی و فروش ، کنترل کیفیت و خدمات پس از استفاده از ماشین آلات واقع در منطقه Hi-Tech در شهر نینگبو ، قطب صنعتی چین و با بهره گیری از تیم فنی و تجاری قوی. که توسط کارخانه های وابسته به آن (Jiangsu Nide Automation Tech Co.، Ltd و شرکت مکانیک جیانگ سو Xiandian شرکت با مسئولیت محدود تولید می شود.

جدای از ماشین آلات در منازل ، با سیستم کیفیت و خدمات آن کنترل می شود ، Nide Mechan همچنین برخی از ماشین های کمکی را که از برخی تولید کنندگان حرفه ای دیگر برون سپاری شده را برای مشتریان خود فراهم می کند. هدف کاهش کار اضافی مشتریان و عاری از نگرانی های مربوط به کیفیت است.


Nide دارای دفاتر هند ، برزیل ، کره ، ترکیه و آرژانتین است ، کار خالص فروش و خدمات به ما این امکان را می دهد تا به راحتی و به سرعت و به راحتی به مشتریان در سراسر جهان دسترسی و ارائه دهیم. قابلیت اطمینان ، مسئولیت پذیری و واکنش سریع به نید کمک می کند تا اعتماد به نفس مشتریان در سراسر جهان را به صورت محرمانه جلب کند ، تاکنون نید بیش از 50 کشور جهان از جمله آلمان ، ایتالیا ، اسپانیا ، فرانسه ، ترکیه ، هند ، برزیل ، ویتنام ، مکزیک ، محصولات خود را به مشتریان خود عرضه کرده است. آژانس ، ایالات متحده ، و غیره ، بسیاری از مشتریان پیشرو در این زمینه هستند.

آرزوهای ما این است که بسته کامل راه حل بهینه در تولید موتور را به مشتریان خود ارائه دهیم.

نوامبر ، 2013 جیانگ سو Nate اتوماسیون شرکت فناوری ، با مسئولیت محدود راه اندازی
واقع در سوژو ، مساحت کارگاه 9000 متر مربع ، با 102 کارمند ، Jiansu Nide Automation-Tech Co.، Ltd با مسئولیت محدود به طور عمده ساخت ایستاده در امتداد دستگاه و خط کاملاً اتوماتیک برای استاتور موتور القایی ، ماشین سیم پیچ موتور BLDC سیم پیچ ، ماشین های تولید روتور خارجی ، خط مونتاژ روتور ، خط مونتاژ موتور و دیگر دستگاه یا خط تولید سفارشی.

این محصولات عمدتا برای موتور القایی تک و سه فاز ، موتور پمپ آب ، موتور ماشین لباسشویی ، موتور هوا ، موتور فن ، موتور فشرده سازی ، موتور دوچرخه برقی ، موتور BLDC ، سرو موتور ، موتور برقی و ... مورد استفاده قرار می گیرد. محصولات CE تأیید شده اند.

با اجرای دقیق سیستم ISO 9001 ، مجهز به تجهیزات ماشینکاری با دقت بالا ، از محصولات ما اطمینان حاصل می کنیم که نیازهای دقیق مشتریان را برآورده سازند.

آوریل 2018 ژجیانگ Nide شرکت اتوماسیون هوشمند ، با مسئولیت محدود راه اندازی


شرکت اتوماسیون هوشمند ژجیانگ نید ، با مسئولیت محدود ، که کاملاً متعلق به شرکت تجهیزات مکانیکی نینگبو نید است ، با مسئولیت محدود ، که در شهر قطبی صنعتی نینگبو نشسته است ، عمدتاً بر روی آخرین فن آوری سیم پیچ و مونتاژ انواع موتورهای BLDC ، از جمله سنگ در امتداد دستگاه و خط کاملاً اتوماتیک. در همین حال ، ما همچنین برخی از ماشین آلات غیر استاندارد را برای رفع نیازهای مشتری در زمینه تولید موتور سفارشی می کنیم.

سیستم کنترل کیفیت دقیق ، به همراه تیم فنی قوی به ما امکان می دهد ماشین های قابل اعتماد را به مشتریان خود ارائه دهیم. فلسفه "خدمات ، حرفه ، سریع ، صادقانه" به ما کمک می کند تا مشتری مشتری را جلب کنیم.

Nide - فقط برای آسان ، سعی کنید نه تنها ساخت موتور آسان تر ، مشتری آسان تر شوید بلکه اعتصاب زندگی آینده را نیز آسان تر کنید!

خدمات شرکت

خدمات مفهوم اصلی فرقه Nide است. ما بر واردات خدمات تأکید می کنیم. این وظیفه ماست که ظرف 24 ساعت ایمیل مشتریان خود را دوباره پخش کنیم. ما قاطعانه اعتقاد داریم که هیچ سرویس خوب ، مشتری ندارد. خدمات مهمترین واسطه بین Nide و مشتری است ، باید مفهوم خدمات را در قلب کاشت کنید.

ما با چهل کشور از جمله آلمان ، انگلیس ، ایالات متحده ، ایتالیا ، اسپانیا ، برزیل ، آرژانتین ، مکزیک ، ایران ، هند و غیره خدمات خارج از کشور را ارائه داده ایم.

Nide دارای مراكز بازاریابی سریال در كشورهای پرخطر ، ترکیه ، هند ، كره جنوبی ، آرژانتین ، برزیل و ویتنام است. علاوه بر این ، مردم خدمات چینی ، ما همچنین دو مرکز خدمات در هند داریم. یکی در قسمت شمالی و دیگری در قسمت جنوبی است. مراکز خدمات پس از خدمات ترکیه و سایر کشورها در دست اقدام است.

Nide - فقط برای آسان ،

هدف ما فقط آسانتر ساختن موتور نیست ،

بلکه برای آسانتر کردن زندگی اعتصاب می کنند.

مشتریان ما

شرکت تیم

ما تیم فروش حرفه ای و تیم فن آوری ارائه می دهیم که خدمات حرفه ای مشتری را ارائه می دهد. ما همچنین می توانیم دانش فنی حرفه ای را به مشتری ارائه دهیم که یک تنظیم کننده جدید است و نیاز به مشاوره حرفه ای دارد.